AIO TETROWE OS - WZÓR Podwodny świat

  • Producent: EKO MANUFAKTURA
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • 69,00 zł

HIT sprzedaży Eko Manufatury. Szybkoschnąca, bardzo chłonna pieluszka typu All-In-One od Eko Manufaktura.

AIO tetrowe, to pieluszka typu All-In-One. Jest to typ pieluszki wielorazowej, który jest najbardziej zbliżony do pieluszki jednorazowej. Dla wielu mam jest to najłatwiejszy system pieluchowania wielorazowego. W tym typie pieluszki warstwa nieprzemakalna jest doszyta do warstwy chłonnej pieluszki, dzięki temu stosowanie tego typu pieluch jest bardzo proste. Po użyciu całą pieluszkę należy wyprać.

 

Rozmiar OS został zaprojektowany dla dzieci w przedziale wagowym od 6,5 - 15 kg.  

 

Wnętrze pieluszki wykonane jest z kilku warstw tetry bielonej o gramaturze 140g. Dodatkowo wszyty został wkład chłonny tetrowy. Pieluszka ma łącznie 13 - 18 warstw chłonnych w zależności od sposobu złożenia wkładu chłonnego ( na dwa lub trzy ). 

 

Warstwa zewnętrzna wykonana jest z tzw. materiału PUL. Jest to materiał nieprzemakalny. Pieluszka bardzo szybko schnie ( około 4-5 godzin ) co stanowi jej wielką zaletę. 

 

Nasze aio wykonane są ( w środku ) z tetry. Jest to tkanina, której używały jeszcze nasze mamy i babcie - nie bez powodu ! Tetra jest materiałem naturalnym oraz doskonale przewiewnym - dzięki temu przeciwdziała odparzeniom ! 

 

Rodzaj zapięcia : napy

 

UWAGA : do nabrania pełnej chłonności potrzebne będzie około 6 prań.

 

Pranie : 

Prać w temperaturze do 60 stopni C w proszku do białego. Wirowanie max 800 obrotów. Nie używać płynu do płukania.