Doradca Pieluchowania Wielorazowego

 

Doradca Pieluchowania Wielorazowego

 

Słyszałaś już o pieluszkach wielorazowych, o ich zaletach płynących dla Twojego dziecka, portfela i środowiska, chciałabyś w ten sposób pieluchować swoją pociechę.... Brawo! To pierwszy krok do sukcesu!

Jaki jest następny? Kupujesz zestaw pieluszek wielorazowych i.... tak, czasem pojawiają się problemy. Nie zrażaj się, a przede wszystkim nie obwiniaj siebie! Owszem, to dość proste, ale są różne dzieci i inne systemy pieluchowania sprawdzą się lepiej w zależności od Waszych potrzeb. Już samo to, że zdecydowałaś się na bardziej bezpieczną i ekologiczną formę pieluchowania, świadczy o tym, że chcesz jak najlepiej dla swojego dziecka. Jesteś wspaniałą matką! Po prostu wszystkiego co nowe, trzeba się nauczyć ;)

Co możesz zrobić, kiedy pojawią się pierwsze problemy? Najprostszym sposobem jest zgłoszenie się do doradcy pieluchowania. To osoba, która ma nie tylko własne, prywatne doświadczenie, ale umie także odpowiednio przekazać wiedzę osobom początkującym, ma właściwe podejście i na co dzień pracuje w tym temacie.

Myślisz sobie „Doradca pieluchowy?! Czego to nie wymyślą!” - ano i tak i nie ;) Kiedyś podobnie myślano o trenerach personalnych („Miałbym nie umieć sam zrobić dwóch fikołków?!”) czy o doradcach laktacyjnych („Przecież kobiety karmią piersią od zarania dziejów!”). Tak, istnieją dziś zawody, o których wcześniej nie śniło się nawet filozofom :P Wynika to często z faktu, że znacząco spadł nasz związek z naturą. Coś, co kiedyś było instynktowne, dziś wcale nie jest już oczywiste. Nie żyjemy też tak blisko siebie jak dawniej, nie wychowujemy naszych dzieci międzypokoleniowo... To wszystko sprawia, że potrzebujemy dziś pomocy w rzeczach, które kiedyś umiałybyśmy jako 12-latki....

W czym może Ci pomóc doradca pieluchowania? Odpowiedź jest prosta: we wszystkim, co związane z pieluchowaniem wielorazowym! W ofercie doradcy znajdziesz wprowadzenie do świata pieluszek wielorazowych, gdzie zostaną wyjaśnione wszystkie niezbędne teoretyczne i praktyczne kwestie. Znajdziesz również pomoc w skompletowaniu wyprawki czy w jakiejkolwiek innej kwestii, której będziesz potrzebowała. Najczęściej spotkasz się też z możliwością wypożyczenia pakietu próbnego oraz otrzymasz pakiet zniżek na swoje pieluszkowe zakupy. Dlatego gorąco zachęcamy do skonsultowania się z doradcą przed, w trakcie lub po zrobieniu własnej wyprawki!

My ze swej strony polecamy PielOla – Doradca Pieluchowania Wielorazowego. Ola jest niezwykle zaangażowana w szerzenie idei wielopieluchowania w Polsce. Działa online i w terenie. Prowadzi bloga o pieluszkach, wypożyczalnię, ma bardzo duże doświadczenie w pracy z klientkami. Nas jednak przede wszystkim urzekła jej energia – jesteśmy przekonani, że jeśli ktokolwiek miałby zarazić Was pasją pieluchowania – to będzie to właśnie ona!