Środki do prania i pielęgnacji pieluch wielorazowych - Twój MUST HAVE

 
 
Dzisiaj trochę o polecanych przez nas środkach do prania i pielęgnacji pieluszek ????Na pierwszy rzut idą nowości w naszym sklepie :
????Proszek do prania pieluch wielorazowych marki Balja : piorąc w temperaturze 60 stopni w tym proszku do prania możesz zrezygnować z dodawania odkażacza ! Wspaniałe ułatwienie prawda ? Pieluszki prane w tym proszku są świetnie doprane i nie mają żadnego zapachu. Bardzo polecamy ????
 
????Ekologiczne, polskie żele do prania z naturalnych orzechów piorących : mój NUMER JEDEN od wielu miesięcy ! Doskonale sprawdzą się do prania wełny i jedwabiu ( mój ulubiony żel do prania wełny ), ale nie tylko. W tym żelu możesz prać dosłownie wszystko. Świetnie dopiera, doskonale się wypłukuje. Żele produkowane są w Polsce, a opakowania są z recyklingu. Produkt idealny ????
 
 
Te dwa produkty produkowane są przez polskich producentów. Moim zdaniem jest to wielki atut.
Dalej mamy stałą trójkę w każdej wyprawce - tych produktów nie może Ci zabraknąć :
 
????Lanolina bezwodna marki Essent : moja ulubiona lanolina. Niezbędna do wykonania kuracji lanolinowej wełniaków. Przyda się również do posmarowania skóry maluszka przy podrażnieniu.
 
 
????Ekologiczne mydło Galasowe marki Sonett oraz Spray na plamy z mydłokrzewu : Twoi najlepsi przyjaciele w odplamianiu ????Mydło świetnie sprawdzi się do zapierania tetry i wkładów, spray to pewniak w przypadku odplamiania wełny ( ale możesz go używać do odplamiania wszystkiego ).
 
 
 
 
Do 12 września wszystkie te produkty kupisz W SUPER CENIE z RABATEM - 10 %. Użyj KODU " PRANIE".