Otulacz wełniany OLD STYLE - rozmiar OS - wzór Leśne zwierzątka

  • szt.
  • 75,00 zł
  • Niedostępny

LINIA BASIC, czyli nowa linia otulaczy wełnianych w super cenie. Wszystkie otulacze w rozmiarze OS w linii BASIC są w kroju OLD STYLE. Warstwa ozdobna wykonana z cieniutkiej bawełny 100 %. 

NOWA LIMITOWANA EDYCJA URODZINOWA OTULACZY WEŁNIANYCH. Proponujemy Ci nasz piękny otulacz wełniany w rozmiarze OS oraz tzw. kroju OLD STYLE w super cenie :)

 

Otulacz w kroju OLD STYLE, to mniejszy rozmiar OS  naszych otulaczy wełnianych NEW STYLE.  Ten otulacz będzie doskonale leżał na dzieciach w młodszym wieku i mniejszej wadze. Jest to otulacz w kroju slim - wąski w kroku. Polecamy do niego nasze wkłady Organic o szerokości 10 cm. 

Nasz krój OLD STYLE jest doskonale przetestowany oraz znany ze swojego idealnego dopasowania do ciała dziecka. Zdecydowanie jest to niezwykle zgrabna pieluszka !

Pieluszka będzie odpowiednia dla dzieci w zakresie wagowym : 5 - 14 kg. 

 

Jeśli szukasz otulacza dla starszaka, to sprawdź nasze otulacze OS NEW STYLE z linii Standard oraz Premium. 

 

Opis otulacza : 

Pieluszka została uszyta z dwóch warstw nowej tkaniny wełnianej - cieniutkiej i niezwykle delikatnej w dotyku. Jako warstwę ozdobną dołożyliśmy bawełnę 100 %, również cieniutką. Pieluszka jest idealna na lato ! Całość wykończyliśmy ściegiem ozdobnym, aby był jeszcze piękniejszy. 

 

W linii BASIC łączymy wełny produkowane w Polsce z tańszymi wełnami włoskimi. Możesz być pewna, że są to wełny wysokiej jakości - doskonale przez nas przetestowane. 

 

Na wszystkie otulacze wełniane EKO MANUFAKTURA udzielamy 2 lata GWARANCJI ! 

 

Wszystkie otulacze Eko Manufaktura mogą być zalanolinowane.

Jeśli chcesz, aby otulacz został zalanolinowany zostaw komentarz do zamówienia. UWAGA : prośba o zalanolinowanie otulacza automatycznie wydłuża czas wysyłki o 3 dni robocze. Wynika to z czasu, który będę potrzebowała na wykonanie swojego pełnego rytuału pielęgnacyjnego, który zalecam przy przygotowaniu każdego nowego otulacza wełnianego do pierwszego użycia. 

 

Kurację lanolinową należy powtórzyć dopiero, gdy otulacz zacznie przeciekać. Zazwyczaj wykonuje się ją co 2-3 miesięcy. 

 

Pranie i pielęgnacja :

  • po każdym użyciu otulacz należy odwiesić do wietrzenia przez około 2 godziny; 
  • prać ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem płynu do prania wełny
  • suszyć na płasko z dala od stałych źródeł ciepła;