O Eko Manufakturze

 

Wyobraź sobie piękne, wysokiej jakości pieluszki dla dzieci, które są nie tylko zdrowe, ale też gustowne i eleganckie.

To właśnie ten obraz stanowi siłę napędową naszych działań w ostatnim czasie. Z myślą o mamach, o kobietach rozkochanych w pięknie, o estetkach pragniemy tworzyć zachwycające, wysmakowane kolekcje premium.

Tak, mam na imię Jagoda i jestem wizjonerką, która nie boi się swoich marzeń.

Prywatnie, wraz z mężem jesteśmy rodzicami dwójki dzieci i to one były dla nas inspiracją do poszukiwań mądrych i zdrowych rozwiązań także w temacie pieluchowania. Tak właśnie powstała nasza mała, rodzinna Eko Manufaktura.

Chcę by moi klienci widzieli, że każda pieluszka marki Eko Manufaktura przechodzi przez moje ręce zanim trafi do swojego domu. To ja zajmuję się tworzeniem nowych krojów, konstrukcją oraz projektowaniem kolejnych kolekcji.

Mam zamiłowanie do niebanalnych wzorów, nieoczywistych połączeń kolorystycznych i eleganckich stylizacji przy zachowaniu klasycznego looku. Charakteryzuje mnie dążenie do perfekcji i upór w działaniu.

Jakub – mój mąż - to z kolei człowiek od cyferek. Pracowicie i wytrwale wykonuje mrówczą pracę, która dla większości jest niezauważalna tak długo jak wszystko działa jak należy. To Jakub zajmuje się stroną techniczno-informatyczną Eko Manufaktury.

Naszym dążeniem jest nieustannie Cię zachwycać i docelowo przeobrazić prozaiczną codzienność pieluchowania w estetyczną, radosną ucztę dla oka. Pieluszki wielorazowe Eko Manufaktury to nie tylko zdrowa alternatywa dla Twojego dziecka, ale to najwyższej jakości bielizna niemowlęca szyta z włoskiej, jedwabistej w dotyku wełny bądź, w przypadku pieluszek nie-wełnianych, z innych wysokogatunkowych materiałów naturalnych. To wysokiej klasy produkty premium, tworzone z myślą wniesienia nadzwyczajności w najbardziej zwyczajne zakątki rodzicielskiej codzienności.

 

Serdecznie zapraszamy, rozgość się tu,

Jagoda i Jakub Z Eko Manufaktury