Wielorazowa Mata wełniana do przewijania - nieprzemakalny podkład do łóżeczka - wzór Rafa koralowa

  • szt.
  • 95,00 zł
  • Niedostępny

Wielorazowa dwustronna mata wełniana. Może służyć jako kocyk, podkład do przewijania, lub po kuracji lanolinowej jako nieprzemakalny podkład do łóżeczka. Naturalna i piękna. Do maty możesz dokupić otulacz wełniany  z linii BASIC w tym samym wzorze. 

Matę uszyliśmy dwustronnie : z jednej strony grubsza, miła w dotyku wełna 100 % w kolorze beżowym, a z drugiej wysokiej jakości bawełna 100 %. Dzięki zastosowanemu połączeniu materiałów nasza mata jest nie tylko piękna,ale również bardzo praktyczna. Ma wiele zastosowań. Możesz używać jej jako :

 

  • kocyk
  • wielorazowa mata do przewijania
  • podkład do gondoli lub doi wózka
  • po kuracji lanolinowej również jako nieprzemakalny podkład do łóżeczka

Materiały użyte w tej macie są w pełni naturalne. Dzięki temu masz pewność komfortu Twojego malucha. Całość wykończyliśmy ściegiem ozdobnym dla uzyskania jeszcze piękniejszego efektu. Ta mata posłuży Ci przez lata. 

 

Mata jest bardzo łatwa w czyszczeniu. W przypadku zabrudzenia matę możesz przetrzeć wilgotną szmatką lub wyprać ją ręcznie w płynie do prania wełny ( ewentualnie w pralce na certyfikowanym programie do prania wełny ). Co jakiś czas wskazane jest poddać ją delikatnej kuracji lanolinowej w celu regeneracji wełny - posłuży Ci wtedy dłużej, ale nie jest to konieczne. 

 

Przepis na kurację znajdziesz w wyróżnionych relacjach na naszym profilu na Instagramie.

 

Taka mata przyda się każdej mamie ! Twój maluch odwdzięczy Ci się za nią pięknym uśmiechem :) Do maty możesz dokupić otulacz wełniany  z linii BASIC w tym samym wzorze. 

 

Wymiary : 71x 48 cm. 

 

Pranie : prać ręcznie w płynie do prania wełny lub w pralkach automatycznych, ale tylko na certyfikowanych programach do prania wełny. Zawsze prać tylko w płynie do prania wełny. Nie używać płynów do płukania. Suszyć na płasko z dala od stałych źródeł ciepła. Nie suszyć w suszarkach bębnowych. Przed pierwszym użyciem sugerujemy ją wyoctować oraz wyprać ( można również zalanolinować ). Matę można prasować.